Съюз на Българските Художници / Новини НОВОПРИЕТИ ЧЛЕНОВЕ НА СБХ - СЕСИЯ 2018

25.04.18

Секция БИЖУТА

  • Грагат Айрапетян

Секция КЕРАМИКА

  • Надя Текнеджиева
  • Виолета Заранкова
  • Елена Виденова

Секция СКУЛПТУРА

  • Александра Маринова
  • Анатоли Йончев
  • Белан Амин
  • Благовест Вълков
  • Валентина Шарра
  • Валя Георгиева
  • Вержиния Михайлова
  • Галя Благоева
  • Габриела Тончева
  • Десислава Досева
  • Детелин Рачев
  • Елина Симеонова
  • Крум Байтошев
  • Любомир Григоров
  • Петър Иванов
  • Светлин Демирев
  • Стевлин Йовчев
  • Стефан Иванов
  • Стефан Коцев
  • Теодор Добрев
  • Явор Попов

Секция МОНУМЕНТАЛНИ ИЗКУСТВА

  • Джени Иванова
  • Радка Стоева
  • Мая Петрова

Секция 13

  • Биляна Калоянова
  • Антония Димитрова
  • Лиляна Караджова


Секция ГРАФИКА И ИЛЮСТРАЦИЯ

  • Славко Славов
  • Димитър Анастасов
  • Атанас Тотляков
  • Ненко Василев
  • Павлина Обретенова
  • Христина Гаева
  • Георги Ашиков
  • Ясен Гюзелев

Секция ЖИВОПИС

  • Александрия Макова
  • Антон Мавродиев
  • Анна Борисова–Емилова
  • Атанас Белов
  • Бурхан Капсъзов
  • Ваня Годжелова
  • Васко Василев
  • Величка Вонидова
  • Георги Атанасов 
  • Георги Гьошев
  • Галина Димитрова
  • Гергана Николова
  • Гергана Димитрова
  • Галина Янкова
  • Гергана Табакова
  • Елиза Ковачева–Цокова
  • Елица Бенева
  • Здравко Тошев
  • Иван Димитров
  • Иван Гоцев
  • Константин Дончев
  • Лора Коцева
  • Медеа Янкова
  • Мария Алексиева
  • Марта Райхел
  • Надя Пеовска
  • Невена Дернева
  • Румен Дешев
  • Румен Кожухаров
  • Румен Спасов
  • Светла Атанасова
  • Силвия Богоева
  • Спас Цветков
  • Силвия Павлова
  • Стоян Божкилов
  • Станислава Запрянова
  • Стелияна Узунова
  • Тошо Стефанов
  • Трепка Петкова
  • Чавдар Гюзелев
  • Яна Александрова
  • Яна Стойчева

 

Секция КАРИКАТУРА

  • Халит Айтозлу
  • Марина Горелова
  • Силвия Ганчева

 

Секция ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

  • Иглена Русева
  • Стоян Зарков
  • Страшимир Симеонов
  • Ани Петрова
  • Ботьо Николчев
  • Райна Додункова
  • Яна Докева
  • Велина Господинова
  • Николай Петрусенко
  • Свобода Цекова 
  • Емил Марков

Секция КОМИКС

  • Мая Василева Бочева

 

Секция РЕКЛАМЕН ДИЗАЙН

  • Снежина Дончева
  • Венцислав Йорданов

Секция КРИТИКА

  • Зафер Галибов
  • Дарина Бойкина
  • Таня Станева
  • Елица Терзиева
  • Боряна Вълчанова

Секция СЦЕНОГРАФИЯ

  • Христина Недева
  • Теменуга Станчева
  • Бояна Бъчварова
  • Татяна Димова / Тита Димова

Секция ДИЗАЙН

  • Ивета Назлиду
  • Гергана Мутафчиева

Секция ДЪРВОРЕЗБА

  • Антон Георгиев
  • Александрина Иванова
  • Даниел Мирчев
  • Диана Василева
  • Мариана Манева

 

Секция ТЕКСТИЛ

  • Елена Белова
  • Мария-Елена Дерменджиева
  • Галина Ганова
  • Стела Гечева
  • Ганка Славова