Съюз на Българските Художници / Новини СПИСЪК НА ОДОБРЕНИТЕ ЗА ПРИЕМАНЕ КАНДИДАТИ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА СБХ СЛЕД ЗАСЕДАНИЕ НА УС НА СБХ, 15 МАРТ 2018 Г.

15.03.18

Секция БИЖУТА

  1. Грагат Айрапетян


Секция КЕРАМИКА

  1. Надя Текнеджиева
  2. Виолета Заранкова
  3. Елена Виденова


Секция СКУЛПТУРА

  1. Александра Маринова
  2. Анатоли Йончев
  3. Белан Амин
  4. Благовест Вълков
  5. Валентина Шарра
  6. Валя Георгиева
  7. Вержиния Михайлова
  8. Галя Благоева
  9. Габриела Тончева
  10. Десислава Досева
  11. Детелин Рачев
  12. Елина Симеонова
  13. Крум Байтошев
  14. Любомир Григоров
  15. Петър Иванов
  16. Светлин Демирев
  17. Стевлин Йовчев
  18. Стефан Иванов
  19. Стефан Коцев
  20. Теодор Добрев
  21. Явор Попов


Секция МОНУМЕНТАЛНИ ИЗКУСТВА

  1. Джени Иванова
  2. Радка Стоева
  3. Мая Петрова


Секция 13

  1. Биляна Калоянова
  2. Антония Димитрова
  3. Лиляна Караджова

Секция ГРАФИКА И ИЛЮСТРАЦИЯ

  1. Славко Славов
  2. Димитър Анастасов
  3. Атанас Тотляков
  4. Ненко Василев
  5. Павлина Обретенова
  6. Христина Гаева
  7. Георги Ашиков
  8. Ясен Гюзелев


Секция ЖИВОПИС

  1. Александрия Макова
  2. Антон Мавродиев
  3. Анна Борисова–Емилова
  4. Атанас Белов
  5. Бурхан Капсъзов
  6. Ваня Годжелова
  7. Васко Василев
  8. Величка Вонидова
  9. Георги Атанасов 
  10. Георги Гьошев
  11. Галина Димитрова
  12. Гергана Николова
  13. Гергана Димитрова
  14. Галина Янкова
  15. Гергана Табакова
  16. Елиза Ковачева–Цокова
  17. Елица Бенева
  18. Здравко Тоше
  19. Иван Димитров
  20. Иван Гоцев
  21. Константин Дончев
  22. Лора Коцева
  23. Медеа Янкова
  24. Мария Алексиева
  25. Марта Райхел
  26. Надя Пеовска
  27. Невена Дернева
  28. Румен Дешев
  29. Румен Кожухаров
  30. Румен Спасов
  31. Светла Атанасова
  32. Силвия Богоева
  33. Спас Цветков
  34. Силвия Павлова
  35. Стоян Божкилов
  36. Станислава Запрянова
  37. Стелияна Узунова
  38. Тошо Стефанов
  39. Трепка Петкова
  40. Чавдар Гюзелев
  41. Яна Александрова
  42. Яна Стойчева

 

Секция КАРИКАТУРА

  1. Халит Айтозлу
  2. Марина Горелова
  3. Силвия Ганчева

 

Секция ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН

  1. Иглена Русева
  2. Стоян Зарков
  3. Страшимир Симеонов
  4. Ани Петрова
  5. Ботьо Николчев
  6. Райна Додункова
  7. Яна Докева
  8. Велина Господинова
  9. Николай Петрусенко
  10. Свобода Цекова 
  11. Емил Марков


Секция КОМИКС

  1. Мая Василева Бочева

 

Секция РЕКЛАМЕН ДИЗАЙН

  1. Снежина Дончева
  2. Венцислав Йорданов


Секция КРИТИКА

  1. Зафер Галибов
  2. Дарина Бойкина
  3. Таня Станева
  4. Елица Терзиева
  5. Боряна Вълчанова


Секция СЦЕНОГРАФИЯ

  1. Христина Недева
  2. Теменуга Станчева
  3. Бояна Бъчварова
  4. Татяна Димова / Тита Димова


Секция ДИЗАЙН

  1. Ивета Назлиду
  2. Гергана Мутафчиева


Секция ДЪРВОРЕЗБА

  1. Антон Георгиев
  2. Александрина Иванова
  3. Даниел Мирчев
  4. Диана Василева
  5. Мариана Манева

 

Секция ТЕКСТИЛ

  1. Елена Белова
  2. Мария-Елена Дерменджиева
  3. Галина Ганова
  4. Стела Гечева
  5. Ганка Славова