Съюз на Българските Художници / Новини Приети и наградени творби за „ГРАФИЧЕН ФОРУМ 2021“

02.11.21

Александър Шиваров:

-         „Замислен”                                                                                     

-         „Взимам”                                                                                         

Виолета Апостолова:

-         Бродещи I                                                                                                

-         Бродещи II                                                                                        

Вероника Янкова:

-         Killing me gently                                                                           

-         Wellcome to the new world                                                                   

Георги Ашиков - Ашо:

-         Получих ти нишана                                                                      

-         Крадецът на праскови                                                                   

Дарина Пеева:

-         Форма I                                                                                  

-         Форма II                                                                                

-         Форма III                                                                               

Димитър Стоименов:

-         Евъргрийн                                                                                      

Димитър Христев:

-         Приятелство                                                                                    

-         Задръжки                                                                                         

Eлена Савова:

-         Време                                                   

Зоран Мише:

-         Удоволствие                                                                                    

-         Удоволствие I                                                                                 

 Иван Нинов:

-         Материя VII                                                                                    

-         Натюрморт с чаша                                                                        

Ивон Кючукова:

-         Нощ                                                                                                

-         Поглед в бъдещето                                                                               

Иван Янев:

-         The King                                                                                          

-         Printissimo                                                                                        

Мария Баракова:

-         Реката                                                                                              

-         Звуците на светлината                                                                   

Mарта Боянова:

-         Летен бриз                                                                                     

Моника Роменска:

-         Далечно пътуване  I                                                                                  

-         Далечно пътуване  II                                                                               

-         Далечно пътуване III                                                           

Никола Стоименов:

-         Молитва                                                                                          

Николета Иванова-Стоимирова:

-         Епизод V - гипс                                                                                      

-         Епизод V – стомана                                                              

Росен Станоев:

-         Коктейл Маргарита по „Майсторът и Маргарита“                          

 Румен Нечев:

-         Глас I                                                                                               

-         Глас II                                                                                              

-         Глас III                                                                                    

Севдалина Проданова:

-         Изход                                                                                                                         

Станислав Божанков:

-         Фрагменти I                                                                                   

-         Фрагменти II                                                                                

-         Фрагменти III                                                                                

Цветан Стоилков:

-         Подкрепа                                                                               

-         В капан...I                                                                              

Янко Янков:

-         Царица                                                                                              

-         Танц                                                                                                

-         Цар                                                                                                  

 

3 равностойни награди, на стойност 500лв, осигурени от община Стара Загора:

1.Моника Роменска

2.Дарина Пеева

3.Вероника Янкова

Награди за млад автор:

1.Елена Савова

2.Димитър Христев